CHP Tekirdağ Milletvekili Aygun, AK Parti İl Başkanı Yüksel’e Sert çıktı ; Ş O V M E N | Hayrabolu Sesi Tarafsız Milliyetçi Gazete

CHP Tekirdağ Milletvekili Aygun, AK Parti İl Başkanı Yüksel’e Sert çıktı ; Ş O V M E N

Anasayfa Hayrabolu Haberleri 03 Ağustos 2018 295 Okunma
CHP Tekirdağ Milletvekili Aygun, AK Parti İl Başkanı Yüksel’e Sert çıktı ; Ş O V M E N

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun,Çorlu’nun Sarılar köyü yakınlarında 8 Temmuz 2018 Pazar günü meydana gelen tren kazasında,objektiflere yalın ayak poz veren  Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’e sert sözlerle yüklendi.

“YÜKSEL ŞOV YAPTI”

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun,Çorlu’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aygun,Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i şov yapmakla suçladı.
“ASIL ŞOVMEN YALIN AYAK GEZENLERDİ”
CHP Grubunun Çorlu’da yaşanan tren kazası ile ilgili verdiği önergeyi şov olarak yorumlayanlara sert bir dille cevap veren Aygun,”O canların yitirilmesi şov değildi.Asıl şovu yapanlar yalın ayak orada gezenlerdi.Sizlerde hatırlarsınız bir siyasi partinin il başkanı orada canlar yitirilirken yalın ayak şov yapıyordu.Yitirilen canların hesabını sormak için ne günü bekleyeceğiz ? Araştırma,önerge vermek için özel gün mü beklemek gerekiyor? Meclis tatile giriyor diye bir şey yok.İnşallah meclis açıldığında kendileri bu önergeyi verebiliyorlarsa versinler”ifadelerini kullandı.

 

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db