Teski Tesis Tanıtım Günlerinin 4.ncüsü İlçemizde Yapıldı… | Hayrabolu Sesi Tarafsız Milliyetçi Gazete

Teski Tesis Tanıtım Günlerinin 4.ncüsü İlçemizde Yapıldı…

Anasayfa Hayrabolu Haberleri 04 Haziran 2018 252 Okunma
Teski Tesis Tanıtım Günlerinin 4.ncüsü İlçemizde Yapıldı…

Teski Tesis Tanıtım Günleri etkinliğinin dördüncüsü Hayrabolu’da,Hayrabolu İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisinde yapıldı. Teski Genel Müdürlüğü il genelinde işlettiği ve sorumlu olduğu atıksu arıtma tesislerini halka açıyor,yapılan hizmetleri vatandaşlar ile paylaşıyor. Tesis Tanıtım Günlerinin en önemli özelliği halkın yoğun bir şekilde katılımının sağlanmasını
amaçlanıyor.Hayrabolu Halkının davetli olduğu etkinliğe,Hayrabolu Belediye Başkan Vekili Necdet Hacet,Belediye Meclis Üyeleri,siyasi parti temsilcileri,iş adamları,ilçe genelinde faaliyetlerini sürdüren dernek,oda,sivil toplum kuruluşları katıldı.
Teski Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Marmara, “Tesisimizin arıtma kapasitesi 5.339 metreküp/gün Günümüzde Hayrabolu’nun nüfusu 18.000 civarında.Tesisimiz 28.000 kişiye hizmet verebilecek kapasitede,Tesisis yapılmasında öncü olan,çalışmaların başlatılmasını sağlayan Hayrabolu Belediyesi ve Meclis Üyelerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”dedi. Konuşma ve sunumların ardından tüm katılımcılar tesisi baştan sona gezdirilerek,tesisin işletilmesi hakkında yerinde bilgi verildi.

te1 te2 te3

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db